Templates by BIGtheme NET
Manyak.Net Okey Odalarinda Üye Olmadan Okey Oyna

Ustalar Okey

USTALAR OKEY

Okeyde Her dalda Oldugu Gibi bir başlangıc dönemi vardir herseyde bir acemelik yasandıgı gibi Okey oyunundada bir acemilik dönemi vardır Acemilerin okey oynamayi yeni ögrenen binlerce arkadasımız Ustalar Okey Bugun ustalar okeyci olarak manyak.net odalarimizda usta okey cı olarak ıstakalarini konusturuyorlar. Herkesin cok kolay bir sekilde ögrenecegi Okey aslında cok kolay basit bir oyundur Manyak.Net odalarimizda  okey oynamayı daha kolaylastırıyoruz ev sahipligi yapan arkadaslarımız yeni gelen okey ögrenmeye calisan arkadaslarımıza yardımcı olmuslardır olmayada devam edicektir.

Bir gün sizde usta okey ci olucaksınız ve eminimki bir zamanlar bende böyle acemiydim Xxx Arkadasım bana yardımcı olmustu bende cok cabuk okey ustası oldum diyeceksiniz ve o yeni okey ogrenmeye calısan arkadasınıza bunu güzel bir anınız olarak anlatıcak o mutlulugu paylasıcaksınız. Cunku bir zamanlar bende ilk girdigimde bir masa acıp gırmıstım ve  tasları dizmeyi bile bilmiyordum Bir arkadas gelmişti masama ve ben ilk geldim okey bılmiyorum ama ögrenmek istiyorum demiştim oda  yardımcı olmustu Onun sayesinde güzel bir okey ustası oldum.

Bugun Binlerce okey ustasını Manyak.Net odalarimizda Okey Oynarken görebilirsiniz Olmaz demeyin ben olamam demeyin Bir gün sizde o okey ustaları ile okey oynayabilirsiniz. Ustalar okey salonunda Okey oynamak baska bir ayricaliktir..

facebook okey